Vlak Os 27322 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.44 | 6v | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.46 | 14.47 | 3 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 14.50 | 14.50 | |||
Plzeň-Křimice | 14.52 | 14.53 | 1 | ||
Vochov | 14.56 | 14.56 | |||
Kozolupy | 14.59 | 14.59 | 1 | ||
Plešnice | 15.05 | 15.05 | |||
Pňovany zastávka | 15.09 | 15.09 | |||
Pňovany | 15.13 | 15.14 | 2 | ||
Blahousty | 15.21 | 15.21 | |||
Trpísty | 15.27 | 15.28 | 2 | ||
Lomnička | 15.32 | 15.32 | |||
Cebiv | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Strahov | 15.41 | 15.41 | |||
Břetislav | 15.47 | 15.47 | |||
Kokašice | 15.51 | 15.52 | 2 | ||
Konstantinovy Lázně | 15.54 | 15.55 | |||
Bezdružice | 15.59 | 2 |
; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci