Vlak Os 27010 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 16.30 | 3 | |||
Kadaň-Prunéřov | 16.39 | 16.40 | 1 | ||
Klášterec nad Ohří | 16.45 | 16.49 | 2 | ||
Kotvina | 16.53 | 16.53 | |||
Perštejn | 16.57 | 16.57 | 1 | ||
Boč | 17.00 | 17.00 | |||
Stráž nad Ohří | 17.04 | 17.04 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 17.10 | 17.10 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 17.16 | 17.17 | 3 | ||
Hájek | 17.24 | 17.24 | |||
Dalovice | 17.29 | 17.29 | |||
Karlovy Vary | 17.32 | 17.45 | 2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 17.49 | 17.49 | |||
Chodov | 17.54 | 17.54 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 17.57 | 17.58 | 1 | ||
Královské Poříčí | 18.03 | 18.03 | |||
Sokolov | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Citice | 18.09 | 18.10 | 1 | ||
Hlavno | 18.12 | 18.12 | |||
Dasnice | 18.16 | 18.16 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 18.21 | 18.22 | 4 | ||
Nebanice | 18.25 | 18.25 | |||
Tršnice | 18.30 | 18.30 | 3 | ||
Cheb | 18.36 | 3 |
Chomutov-Kadaň-Prunéřov jede v a od 13.VI.; Kadaň-Prunéřov-Klášterec nad Ohří jede od 13.VI.; Klášterec nad Ohří-Cheb jede v a od 13.VI.;
1.2. v a od 13.VI. ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy; v a od 13.VI.; v a od 13.VI.; ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci