Os 26803 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 12.00 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 12.04 | 12.04 | |||
Mikulov v Krušných horách | 12.11 | 12.11 | |||
Dubí | 12.18 | 12.24 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 12.31 | 12.31 | |||
Hrob | 12.34 | 12.35 | 3 | ||
Horní Háj | 12.40 | 12.40 | |||
Osek město | 12.43 | 12.44 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 12.50 | 12.50 | |||
Louka u Litvínova | 12.53 | 12.53 | |||
Litvínov město | 12.55 | 12.55 | |||
Most | 13.10 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci