Os 26802 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 9.30 | 4 | |||
Litvínov město | 9.44 | 9.44 | |||
Louka u Litvínova | 9.46 | 9.46 | |||
Lom u Mostu zastávka | 9.49 | 9.49 | |||
Osek město | 9.55 | 9.56 | 3 | ||
Horní Háj | 9.59 | 9.59 | |||
Hrob | 10.04 | 10.05 | 3 | ||
Střelná v Krušných horách | 10.08 | 10.08 | |||
Dubí | 10.16 | 10.22 | 2 | ||
Mikulov v Krušných horách | 10.30 | 10.30 | |||
Mikulov-Nové Město | 10.38 | 10.38 | |||
Moldava v Krušných horách | 10.42 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci