Vlak Os 2629 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 15.59 | ||||
Tanvald zastávka | 16.00 | 16.00 | |||
Smržovka dolní nádraží | 16.03 | 16.03 | |||
Smržovka střed | 16.06 | 16.06 | |||
Smržovka-Luční | 16.07 | 16.07 | |||
Smržovka | 16.11 | 16.12 | 1 | ||
Lučany nad Nisou | 16.13 | 16.13 | |||
Jablonecké Paseky | 16.17 | 16.17 | |||
Jablonec nad Nisou zastávka | 16.21 | 16.21 | |||
Jablonec nad Nisou centrum | 16.23 | 16.23 | |||
Jablonec nad Nisou | 16.26 | 16.27 | |||
Jablonec nad Nisou dolní nádraží | 16.29 | 16.29 | |||
Proseč nad Nisou | 16.34 | 16.34 | |||
Vratislavice nad Nisou | 16.38 | 16.38 | |||
Vesec u Liberce | 16.40 | 16.40 | 2/2 | ||
Liberec-Rochlice | 16.42 | 16.42 | |||
Liberec | 16.49 | 2 |
jede v , nejede 28. – 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci