Os 25233 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 14.03 | 2/3 | |||
Lípa nad Orlicí | 14.06 | 14.06 | |||
Čestice | 14.10 | 14.10 | |||
Častolovice | 14.13 | 14.19 | 1/2 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 14.22 | 14.22 | |||
Kostelec nad Orlicí | 14.24 | 14.25 | 3 | ||
Doudleby nad Orlicí | 14.28 | 14.29 | 4 | ||
Vamberk | 14.33 | 14.35 | 2 | ||
Peklo nad Zdobnicí | 14.38 | 14.38 | |||
Rybná nad Zdobnicí | 14.43 | 14.43 | |||
Slatina nad Zdobnicí | 14.48 | 14.49 | 2 | ||
Pěčín | 14.57 | 14.57 | |||
Rokytnice v Orlických horách | 15.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci