..: Trasa vlaku Os 24890 - JŘ 2021 :..
Os 24890
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   20.38 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  20.42 20.42 
  Okrouhlice  20.46 20.47 4
  Pohleď  20.50 20.50 
  Světlá nad Sázavou  20.55 20.56 5
  Světlá nad Sázavou město  20.58 20.58 
  Dolní Březinka  21.01 21.01 
  Mrzkovice  21.03 21.03 
  Smrčná  21.06 21.06 
  Stvořidla  21.11 21.11 
  Vilémovice  21.14 21.14 
  Horní Ledeč  21.19 21.19 
  Ledeč nad Sázavou  21.22  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster