Os 24887 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 19.46 | 3 | |||
Horní Ledeč | 19.48 | 19.48 | |||
Vilémovice | 19.52 | 19.52 | |||
Stvořidla | 19.56 | 19.56 | |||
Smrčná | 20.01 | 20.01 | |||
Mrzkovice | 20.04 | 20.04 | |||
Dolní Březinka | 20.06 | 20.06 | |||
Světlá nad Sázavou město | 20.09 | 20.09 | |||
Světlá nad Sázavou | 20.13 | 20.16 | 3 | ||
Pohleď | 20.20 | 20.20 | |||
Okrouhlice | 20.24 | 20.24 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 20.28 | 20.28 | |||
Havlíčkův Brod | 20.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci