Os 24886 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.38 | 1 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 18.42 | 18.42 | |||
Okrouhlice | 18.46 | 18.47 | 4 | ||
Pohleď | 18.50 | 18.50 | |||
Světlá nad Sázavou | 18.55 | 18.56 | 5 | ||
Světlá nad Sázavou město | 18.58 | 18.58 | |||
Dolní Březinka | 19.01 | 19.01 | |||
Mrzkovice | 19.03 | 19.03 | |||
Smrčná | 19.06 | 19.06 | |||
Stvořidla | 19.11 | 19.11 | |||
Vilémovice | 19.14 | 19.14 | |||
Horní Ledeč | 19.19 | 19.19 | |||
Ledeč nad Sázavou | 19.22 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci