..: Trasa vlaku Os 24884 - JŘ 2021 :..
Os 24884
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   17.52 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  17.56 17.56 
  Okrouhlice  18.00 18.01 4
  Pohleď  18.04 18.04 
  Světlá nad Sázavou  18.09 18.17 2
  Světlá nad Sázavou město  18.19 18.19 
  Dolní Březinka  18.22 18.22 
  Mrzkovice  18.24 18.24 
  Smrčná  18.27 18.27 
  Stvořidla  18.32 18.32 
  Vilémovice  18.35 18.35 
  Horní Ledeč  18.40 18.40 
  Ledeč nad Sázavou  18.43  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster