..: Trasa vlaku Os 24877 - JŘ 2021 :..
Os 24877
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   15.37 3
  Horní Ledeč  15.39 15.39 
  Vilémovice  15.43 15.43 
  Stvořidla  15.47 15.47 
  Smrčná  15.52 15.52 
  Mrzkovice  15.55 15.55 
  Dolní Březinka  15.57 15.57 
  Světlá nad Sázavou město  16.00 16.00 
  Světlá nad Sázavou  16.04 16.05 3
  Pohleď  16.09 16.09 
  Okrouhlice  16.13 16.13 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  16.17 16.17 
  Havlíčkův Brod  16.22  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster