..: Trasa vlaku Os 24875 - JŘ 2021 :..
Os 24875
Řazení vlaku: 841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   14.37 3
  Horní Ledeč  14.39 14.39 
  Vilémovice  14.43 14.43 
  Stvořidla  14.47 14.47 
  Smrčná  14.52 14.52 
  Mrzkovice  14.55 14.55 
  Dolní Březinka  14.57 14.57 
  Světlá nad Sázavou město  15.00 15.00 
  Světlá nad Sázavou  15.04 15.05 3
  Pohleď  15.09 15.09 
  Okrouhlice  15.13 15.13 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  15.17 15.17 
  Havlíčkův Brod  15.22  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster