..: Trasa vlaku Os 24871 - JŘ 2021 :..
Os 24871
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ledeč nad Sázavou   11.37 3
  Horní Ledeč  11.39 11.39 
  Vilémovice  11.43 11.43 
  Stvořidla  11.47 11.47 
  Smrčná  11.52 11.52 
  Mrzkovice  11.55 11.55 
  Dolní Březinka  11.57 11.57 
  Světlá nad Sázavou město  12.00 12.00 
  Světlá nad Sázavou  12.04 12.05 3
  Pohleď  12.09 12.09 
  Okrouhlice  12.13 12.13 3
  Havlíčkův Brod-Perknov  12.17 12.17 
  Havlíčkův Brod  12.22  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster