..: Trasa vlaku Os 24870 - JŘ 2021 :..
Os 24870
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   11.46 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  11.50 11.50 
  Okrouhlice  11.54 11.55 4
  Pohleď  11.58 11.58 
  Světlá nad Sázavou  12.03 12.05 5
  Světlá nad Sázavou město  12.07 12.07 
  Dolní Březinka  12.10 12.10 
  Mrzkovice  12.12 12.12 
  Smrčná  12.15 12.15 
  Stvořidla  12.20 12.20 
  Vilémovice  12.23 12.23 
  Horní Ledeč  12.28 12.28 
  Ledeč nad Sázavou  12.31  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster