..: Trasa vlaku Os 24868 - JŘ 2021 :..
Os 24868
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   9.46 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  9.50 9.50 
  Okrouhlice  9.54 9.55 4
  Pohleď  9.58 9.58 
  Světlá nad Sázavou  10.03 10.05 5
  Světlá nad Sázavou město  10.07 10.07 
  Dolní Březinka  10.10 10.10 
  Mrzkovice  10.12 10.12 
  Smrčná  10.15 10.15 
  Stvořidla  10.20 10.20 
  Vilémovice  10.23 10.23 
  Horní Ledeč  10.28 10.28 
  Ledeč nad Sázavou  10.31  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster