Os 24865 | |
Řazení vlaku: 2x841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 6.44 | 3 | |||
Horní Ledeč | 6.46 | 6.46 | |||
Vilémovice | 6.50 | 6.50 | |||
Stvořidla | 6.54 | 6.54 | |||
Smrčná | 6.59 | 6.59 | |||
Mrzkovice | 7.02 | 7.02 | |||
Dolní Březinka | 7.04 | 7.04 | |||
Světlá nad Sázavou město | 7.07 | 7.07 | |||
Světlá nad Sázavou | 7.11 | 7.12 | 3 | ||
Pohleď | 7.16 | 7.16 | |||
Okrouhlice | 7.20 | 7.20 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 7.24 | 7.24 | |||
Havlíčkův Brod | 7.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci