..: Trasa vlaku Os 24864 - JŘ 2021 :..
Os 24864
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   6.51 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  6.55 6.55 
  Okrouhlice  7.00 7.00 4
  Pohleď  7.04 7.04 
  Světlá nad Sázavou  7.09 7.12 5
  Světlá nad Sázavou město  7.14 7.14 
  Dolní Březinka  7.17 7.17 
  Mrzkovice  7.19 7.19 
  Smrčná  7.22 7.22 
  Stvořidla  7.27 7.27 
  Vilémovice  7.30 7.30 
  Horní Ledeč  7.35 7.35 
  Ledeč nad Sázavou  7.38  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster