..: Trasa vlaku Os 24862 - JŘ 2021 :..
Os 24862
Řazení vlaku: 2x841  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Havlíčkův Brod   5.52 1
  Havlíčkův Brod-Perknov  5.56 5.56 
  Okrouhlice  6.00 6.01 4
  Pohleď  6.04 6.04 
  Světlá nad Sázavou  6.09 6.12 5
  Světlá nad Sázavou město  6.14 6.14 
  Dolní Březinka  6.17 6.17 
  Mrzkovice  6.19 6.19 
  Smrčná  6.22 6.22 
  Stvořidla  6.27 6.27 
  Vilémovice  6.30 6.30 
  Horní Ledeč  6.35 6.35 
  Ledeč nad Sázavou  6.38  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster