Os 24718 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 16.02 | 2 | |||
Prostějov místní nádraží | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Kostelec na Hané | 16.12 | 16.14 | 2 | ||
Lutotín | 16.18 | 16.18 | |||
Zdětín u Prostějova | 16.22 | 16.22 | |||
Ptení | 16.26 | 16.30 | 1./1 | ||
Stražisko | 16.34 | 16.34 | |||
Čunín | 16.38 | 16.38 | |||
Křemenec | 16.40 | 16.40 | |||
Konice | 16.45 | 16.46 | |||
Jesenec | 16.50 | 16.50 | |||
Dzbel | 16.53 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci