Os 2439 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.51 | 4 | |||
Hlízov | 20.58 | 20.58 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 21.02 | 21.03 | 1/1 | ||
Kutná Hora-Sedlec | 21.07 | 21.07 | |||
Kutná Hora město | 21.10 | 21.11 | 3 | ||
Kutná Hora předměstí | 21.14 | 21.14 | |||
Poličany | 21.18 | 21.18 | |||
Malešov | 21.22 | 21.22 | |||
Bykáň | 21.26 | 21.26 | |||
Týniště | 21.27 | 21.27 | |||
Krasoňovice | 21.30 | 21.30 | |||
Bahno | 21.33 | 21.33 | |||
Předbořice | 21.35 | 21.35 | |||
Černíny | 21.38 | 21.38 | |||
Štipoklasy | 21.41 | 21.41 | |||
Zbraslavice | 21.45 | 21.46 | 2 | ||
Hodkov | 21.53 | 21.53 | |||
Hodkov zastávka | 21.55 | 21.55 | |||
Želivec | 22.01 | 22.01 | |||
Zruč nad Sázavou | 22.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci