Os 22217 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledečko | 20.07 | 5 | |||
Rataje nad Sázavou | 20.10 | 20.10 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 20.19 | 20.19 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 20.23 | 20.23 | |||
Mitrov | 20.29 | 20.29 | |||
Uhlířské Janovice | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Chmeliště | 20.36 | 20.36 | |||
Hatě | 20.39 | 20.39 | |||
Drahobudice | 20.43 | 20.43 | |||
Bečváry | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Pučery | 20.51 | 20.51 | |||
Chotouchov | 20.53 | 20.53 | |||
Kořenice | 20.55 | 20.55 | |||
Ratboř | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Červené Pečky | 21.04 | 21.04 | |||
Hluboký Důl | 21.08 | 21.08 | |||
Kolín místní nádraží | 21.11 | 21.11 | |||
Kolín | 21.14 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci