Os 2008 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mníšek pod Brdy | 8.30 | 2 | |||
Rymaně | 8.32 | 8.32 | |||
Čisovice | 8.37 | 8.37 | 2 | ||
Bojanovice | 8.41 | 8.41 | |||
Bojov | 8.44 | 8.44 | |||
Klínec | 8.48 | 8.48 | |||
Měchenice | 8.54 | 8.54 | |||
Skochovice | 8.57 | 8.57 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.00 | 9.01 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 9.04 | 9.04 | |||
Praha-Zbraslav | 9.08 | 9.08 | |||
Praha-Komořany | 9.11 | 9.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | 9.14 | 9.14 | |||
Praha-Braník | 9.18 | 9.18 | 3 | ||
Praha-Krč | 9.22 | 9.22 | 2/2 | ||
Praha-Kačerov | 9.25 | 9.25 | |||
Praha-Vršovice | 9.29 | 9.29 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.37 | 5 jižní část |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci