Os 19966 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 16.16 | 2 | |||
Praha-Hlubočepy | 16.20 | 16.20 | |||
Praha-Holyně | 16.25 | 16.25 | |||
Praha-Řeporyje | 16.29 | 16.29 | |||
Zbuzany | 16.32 | 16.32 | |||
Jinočany | 16.35 | 16.35 | |||
Rudná u Prahy | 16.38 | 16.39 | 2/4 | ||
Rudná zastávka | 16.40 | 16.40 | |||
Nučice | 16.43 | 16.44 | 2 | ||
Nučice zastávka | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci