Os 19925 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.21 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 17.23 | 17.24 | 2/3 | ||
Vráž u Berouna | 17.30 | 17.30 | 2 | ||
Loděnice | 17.34 | 17.35 | 2 | ||
Nučice zastávka | 17.41 | 17.41 | |||
Nučice | 17.43 | 17.44 | 2 | ||
Rudná zastávka | 17.46 | 17.46 | |||
Rudná u Prahy | 17.48 | 17.50 | 1 | ||
Jinočany | 17.52 | 17.52 | |||
Zbuzany | 17.54 | 17.54 | |||
Praha-Řeporyje | 17.57 | 17.59 | 2 | ||
Praha-Holyně | 18.03 | 18.03 | |||
Praha-Hlubočepy | 18.07 | 18.07 | |||
Praha-Smíchov | 18.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci