Os 19923 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.21 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 16.23 | 16.24 | 2/3 | ||
Vráž u Berouna | 16.30 | 16.30 | 2 | ||
Loděnice | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Nučice zastávka | 16.41 | 16.41 | |||
Nučice | 16.43 | 16.44 | 3 | ||
Rudná zastávka | 16.46 | 16.46 | |||
Rudná u Prahy | 16.48 | 16.50 | 1 | ||
Jinočany | 16.52 | 16.52 | |||
Zbuzany | 16.54 | 16.54 | |||
Praha-Řeporyje | 16.57 | 16.59 | 2 | ||
Praha-Holyně | 17.03 | 17.03 | |||
Praha-Hlubočepy | 17.07 | 17.07 | |||
Praha-Smíchov | 17.10 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci