Os 19907 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.51 | 1A | |||
Beroun-Závodí | 5.53 | 5.54 | 2/3 | ||
Vráž u Berouna | 6.00 | 6.00 | 2 | ||
Loděnice | 6.04 | 6.05 | 2 | ||
Nučice zastávka | 6.11 | 6.11 | |||
Nučice | 6.13 | 6.14 | 3 | ||
Rudná zastávka | 6.16 | 6.16 | |||
Rudná u Prahy | 6.18 | 6.20 | 1 | ||
Jinočany | 6.22 | 6.22 | |||
Zbuzany | 6.24 | 6.24 | |||
Praha-Řeporyje | 6.27 | 6.29 | 2 | ||
Praha-Holyně | 6.33 | 6.33 | |||
Praha-Hlubočepy | 6.37 | 6.37 | |||
Praha-Smíchov | 6.40 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci