Os 19904 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 6.46 | 2 | |||
Praha-Hlubočepy | 6.50 | 6.50 | |||
Praha-Holyně | 6.55 | 6.55 | |||
Praha-Řeporyje | 6.59 | 6.59 | |||
Zbuzany | 7.02 | 7.02 | |||
Jinočany | 7.05 | 7.05 | |||
Rudná u Prahy | 7.08 | 7.10 | 2/4 | ||
Rudná zastávka | 7.11 | 7.11 | |||
Nučice | 7.14 | 7.14 | 2 | ||
Nučice zastávka | 7.16 | 7.16 | |||
Loděnice | 7.22 | 7.22 | 2 | ||
Vráž u Berouna | 7.27 | 7.30 | 3 | ||
Beroun-Závodí | 7.35 | 7.36 | 2/3 | ||
Beroun | 7.39 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci