Sp 1960 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 1.15 | 3 | |||
Děčín východ | 1.18 | 1.18 | 2 vlevo | ||
Benešov nad Ploučnicí | 1.26 | 1.26 | 2 vpravo | ||
Dolní Habartice | 1.29 | 1.29 | |||
Markvartice | 1.32 | 1.32 | |||
Česká Kamenice | 1.41 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci