Sp 1957 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 10.49 | 2 | |||
Mikulov-Nové Město | 10.53 | 10.53 | |||
Mikulov v Krušných horách | 10.59 | 10.59 | |||
Dubí | 11.07 | 11.13 | 3 | ||
Hrob | 11.23 | 11.24 | 3 | ||
Osek město | 11.31 | 11.32 | 3 | ||
Lom u Mostu zastávka | 11.38 | 11.38 | |||
Louka u Litvínova | 11.40 | 11.45 | 5 | ||
Lom u Mostu | 11.49 | 11.49 | |||
Teplice v Čechách | 12.07 | 12.09 | 2 | ||
Proboštov | 12.11 | 12.11 | |||
Ústí nad Labem západ | 12.24 | 12.25 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.27 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci