Os 19437 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brandýs nad Labem | 22.00 | 2 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | 22.01 | 22.01 | |||
Brandýs nad Labem zastávka | 22.04 | 22.04 | |||
Lázně Toušeň | 22.09 | 22.09 | |||
Čelákovice zastávka | 22.13 | 22.13 | |||
Čelákovice | 22.17 | 1 vpravo/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci