Vlak Sp 1888 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.03 | 2 | |||
Jaroměř | 11.17 | 11.18 | 1 | ||
Česká Skalice | 11.28 | 11.32 | 3 | ||
Starkoč | 11.38 | 11.39 | 4 | ||
Olešnice | 11.44 | 11.45 | |||
Červený Kostelec | 11.48 | 11.49 | 2 | ||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 11.52 | 11.53 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 11.55 | 11.56 | |||
Malé Svatoňovice | 11.58 | 12.00 | 3 | ||
Velké Svatoňovice | 12.03 | 12.04 | |||
Trutnov střed | 12.13 | 12.14 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 12.18 | 3 |
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci