Vlak Sp 1866 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 19.42 | 4 | |||
Václavice | 19.45 | 19.48 | 1 | ||
Náchod zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Náchod | 19.56 | 20.00 | 2/4 | ||
Velké Poříčí | 20.06 | 20.06 | |||
Hronov | 20.08 | 20.09 | 2 | ||
Police nad Metují | 20.14 | 20.15 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 20.18 | 20.19 | |||
Česká Metuje | 20.22 | 20.22 | |||
Teplice nad Metují | 20.27 | 20.30 | |||
Meziměstí | 20.39 | 20.42 | |||
Ruprechtice | 20.45 | 20.45 | |||
Hynčice | 20.47 | 20.47 | |||
Broumov-Olivětín | 20.52 | 20.52 | |||
Broumov | 20.56 | 2 |
Starkoč-Náchod nejede 24., 31.XII.; Náchod-Broumov jede v a , nejede 24. – 26., 31.XII., 1.I., 2. – 4.IV., 1., 8.V., 4., 5.VII.;
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci