Vlak Sp 1861 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 15.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 15.06 | 15.06 | |||
Hynčice | 15.11 | 15.11 | |||
Ruprechtice | 15.13 | 15.13 | |||
Meziměstí | 15.16 | 15.19 | |||
Březová u Broumova | 15.23 | 15.23 | |||
Teplice nad Metují | 15.28 | 15.31 | |||
Žďár nad Metují | 15.38 | 15.38 | |||
Police nad Metují | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Hronov zastávka | 15.46 | 15.46 | |||
Hronov | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Velké Poříčí | 15.52 | 15.52 | |||
Náchod | 15.58 | 16.04 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 16.06 | 16.07 | |||
Václavice | 16.11 | 16.14 | 1 | ||
Starkoč | 16.18 | 4 |
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci