Vlak Sp 1856 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 14.42 | 4 | |||
Václavice | 14.46 | 14.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 14.53 | 14.54 | |||
Náchod | 14.56 | 15.00 | 2/4 | ||
Náchod-Běloves | 15.02 | 15.02 | |||
Velké Poříčí | 15.06 | 15.07 | |||
Hronov | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Police nad Metují | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 15.19 | 15.20 | |||
Teplice nad Metují | 15.28 | 15.29 | |||
Březová u Broumova | 15.34 | 15.34 | |||
Meziměstí | 15.38 | 15.41 | |||
Ruprechtice | 15.44 | 15.44 | |||
Hynčice | 15.46 | 15.46 | |||
Broumov-Olivětín | 15.51 | 15.51 | |||
Broumov | 15.56 | 2 |
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci