Vlak Sp 1852 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 12.42 | 4 | |||
Václavice | 12.46 | 12.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 12.53 | 12.54 | |||
Náchod | 12.56 | 13.00 | 2/4 | ||
Náchod-Běloves | 13.02 | 13.02 | |||
Velké Poříčí | 13.06 | 13.07 | |||
Hronov | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Police nad Metují | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 13.19 | 13.20 | |||
Teplice nad Metují | 13.28 | 13.29 | |||
Březová u Broumova | 13.34 | 13.34 | |||
Meziměstí | 13.38 | 13.41 | |||
Ruprechtice | 13.44 | 13.44 | |||
Hynčice | 13.46 | 13.46 | |||
Broumov-Olivětín | 13.51 | 13.51 | |||
Broumov | 13.56 | 2 |
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci