Vlak Os 18443 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobronín | 6.22 | 3 | |||
Střítež u Jihlavy | 6.25 | 6.25 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 6.28 | 6.29 | |||
Jihlava | 6.33 | 6.34 | 2 | ||
Jihlava město | 6.37 | 6.38 | 3 | ||
Jihlava-Staré Hory | 6.40 | 6.40 | |||
Rantířov | 6.46 | 6.46 | 3 | ||
Dolní Cerekev | 6.56 | 6.56 | |||
Batelov | 7.02 | 7.03 | 3 | ||
Švábov | 7.07 | 7.07 | |||
Horní Cerekev | 7.11 | 7.12 | 4 | ||
Hříběcí | 7.16 | 7.16 | |||
Nová Buková | 7.21 | 7.21 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.24 | 7.25 | 1 | ||
Zajíčkov | 7.29 | 7.29 | |||
Rynárec | 7.33 | 7.33 | |||
Pelhřimov | 7.37 | 2 |
jede v , nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci