Vlak Os 18417 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobronín | 14.19 | 3 | |||
Střítež u Jihlavy | 14.22 | 14.22 | |||
Jihlava-Bosch Diesel | 14.25 | 14.26 | |||
Jihlava | 14.30 | 14.37 | 1 | ||
Jihlava město | 14.40 | 14.41 | 2 | ||
Jihlava-Staré Hory | 14.43 | 14.43 | |||
Rantířov | 14.49 | 14.49 | 3 | ||
Dvorce | 14.53 | 14.53 | |||
Kostelec u Jihlavy | 14.58 | 14.59 | 4 | ||
Dolní Cerekev | 15.02 | 15.02 | |||
Batelov | 15.08 | 15.09 | 3 | ||
Švábov | 15.13 | 15.13 | |||
Horní Cerekev | 15.17 | 15.19 | 4 | ||
Hříběcí | 15.23 | 15.23 | |||
Nová Buková | 15.28 | 15.28 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 15.31 | 15.32 | 1 | ||
Zajíčkov | 15.36 | 15.36 | |||
Rynárec | 15.40 | 15.40 | |||
Pelhřimov | 15.44 | 15.46 | 2 | ||
Vlásenice | 15.54 | 15.54 | |||
Nová Cerekev | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Leskovice | 16.04 | 16.04 | |||
Pacov | 16.12 | 16.13 | 3 | ||
Šimpach | 16.18 | 16.18 | |||
Obrataň | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Pořín | 16.29 | 16.29 | |||
Chýnov | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Dobronice u Chýnova | 16.40 | 16.40 | |||
Smyslov | 16.43 | 16.43 | |||
Tábor-Měšice | 16.48 | 16.48 | |||
Tábor | 16.52 | 2/2 |
Dobronín-Jihlava jede v , nejede 23. – 31.XII.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci