Vlak Sp 1838 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 5.40 | 4 | |||
Václavice | 5.44 | 5.48 | 1 | ||
Náchod zastávka | 5.53 | 5.53 | |||
Náchod | 5.56 | 6.00 | 2/4 | ||
Náchod-Běloves | 6.02 | 6.02 | |||
Velké Poříčí | 6.06 | 6.07 | |||
Hronov | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Hronov zastávka | 6.12 | 6.12 | |||
Police nad Metují | 6.15 | 6.16 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 6.19 | 6.20 | |||
Česká Metuje | 6.23 | 6.23 | |||
Teplice nad Metují | 6.28 | 6.29 | |||
Meziměstí | 6.38 | 6.41 | |||
Ruprechtice | 6.44 | 6.44 | |||
Hynčice | 6.46 | 6.46 | |||
Broumov-Olivětín | 6.51 | 6.51 | |||
Broumov | 6.56 | 2 |
Starkoč-Meziměstí jede v ;
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci