Vlak Sp 1830 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 11.33 | 3 | |||
Lukavice v Čechách | 11.37 | 11.37 | |||
Žamberk | 11.43 | 11.43 | 3 | ||
Bohousová | 11.50 | 11.50 | |||
Litice nad Orlicí | 11.53 | 11.54 | 2 | ||
Sopotnice | 11.57 | 11.58 | |||
Potštejn | 12.01 | 12.01 | 3 | ||
Záměl | 12.04 | 12.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 12.09 | 12.10 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 12.14 | 12.15 | |||
Častolovice | 12.18 | 12.19 | 2 | ||
Čestice | 12.21 | 12.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 12.28 | 12.31 | 2/3 | ||
Třebechovice pod Orebem | 12.38 | 12.39 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 12.47 | 12.48 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 12.53 | 2 |
; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci