Vlak Sp 1821 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 9.09 | 3 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 9.35 | 9.36 | 3 | ||
Ostroměř | 9.45 | 9.46 | vlevo/4 | ||
Jičín | 10.02 | 10.03 | 3 | ||
Jinolice | 10.12 | 10.13 | |||
Libuň | 10.16 | 10.21 | 4 | ||
Hrdoňovice | 10.25 | 10.25 | |||
Mladějov v Čechách | 10.30 | 10.32 | 2 | ||
Malechovice | 10.37 | 10.37 | |||
Libošovice | 10.40 | 10.41 | |||
Sobotka | 10.45 | 2 |
Hradec Král. hl.n.-Sobotka jede v od 24.IV. do 25.IX.;
;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci