..: Trasa vlaku Sp 1820 - JŘ 2021 :..
Vlak Sp 1820 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Trutnov hlavní nádraží   18.24 3
  Trutnov-Volanov  18.27 18.27 
  Pilníkov  18.34 18.34 3
  Chotěvice  18.39 18.39 
  Hostinné  18.43 18.43 4
  Hostinné město  18.45 18.46 
  Kunčice nad Labem  18.54 18.55 4
  Horní Branná  18.58 18.59 
  Martinice v Krkonoších  19.04 19.05 3
  Roztoky u Jilemnice  19.12 19.12 2
  Tample  19.15 19.15 
  Bělá u Staré Paky zastávka  19.18 19.18 
  Stará Paka  19.24 19.30 Chlumecké 1
  Nová Paka město  19.33 19.34 
  Nová Paka  19.36 19.36 3
  Lázně Bělohrad  19.47 19.47 2
  Ostroměř  19.56 19.59 vlevo/4
  Ohnišťany  20.04 20.04 
  Smidary  20.08 20.09 3
  Nový Bydžov  20.14 20.16 
  Chlumec nad Cidlinou  20.25  

nejede 24., 31.XII.;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster