..: Trasa vlaku Sp 1819 - JŘ 2021 :..
Vlak Sp 1819 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čáslav   18.22 2
  Kutná Hora hlavní nádraží  18.30 18.31 2/2
  Kolín  18.40 18.42 5
  Kolín-Zálabí  18.44 18.44 
  Velký Osek  18.51 18.52 4
  Sány  19.01 19.02 
  Dobšice nad Cidlinou  19.04 19.05 
  Choťovice  19.09 19.10 
  Převýšov  19.15 19.16 
  Chlumec nad Cidlinou  19.21 19.32 
  Nový Bydžov  19.40 19.40 
  Skřivany  19.44 19.44 
  Smidary  19.47 19.48 3
  Ohnišťany  19.52 19.52 
  Ostroměř  19.57 19.58 vlevo/4
  Lázně Bělohrad  20.08 20.09 2
  Nová Paka  20.19 20.20 3
  Nová Paka město  20.22 20.23 
  Stará Paka  20.27 20.35 Chlumecké 1
  Bělá u Staré Paky zastávka  20.40 20.40 
  Tample  20.42 20.42 
  Roztoky u Jilemnice  20.45 20.46 2
  Martinice v Krkonoších  20.53 20.54 3
  Horní Branná  20.59 20.59 
  Kunčice nad Labem  21.03 21.04 4
  Klášterská Lhota  21.08 21.09 
  Prosečné  21.12 21.13 
  Hostinné město  21.15 21.16 
  Hostinné  21.18 21.19 4
  Chotěvice  21.23 21.23 
  Pilníkov  21.28 21.33 3
  Trutnov-Volanov  21.40 21.40 
  Trutnov hlavní nádraží  21.44  3

Čáslav-Kolín jede v , nejede 23. – 31.XII., 1.VII. – 31.VIII.; Kolín-Trutnov hl.n. nejede 24., 31.XII.;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster