Vlak Sp 1797 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.02 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 16.14 | 16.17 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 16.25 | 16.32 | 2/2 | ||
Žďár nad Orlicí | 16.37 | 16.37 | |||
Borohrádek | 16.40 | 16.41 | |||
Čermná nad Orlicí | 16.46 | 2 |
jede v ;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci