Sp 1762 | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + Bdmtee263 + Bdmtee275 + 2xBdmtee263 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bojkovice město | 5.54 | ||||
Bojkovice | 5.56 | 5.56 | 2/3 | ||
Záhorovice | 5.59 | 6.00 | |||
Nezdenice | 6.03 | 6.03 | 3 | ||
Šumice | 6.06 | 6.06 | |||
Újezdec u Luhačovic | 6.10 | 6.10 | 4 | ||
Uherský Brod | 6.15 | 6.17 | 3 | ||
Havřice | 6.19 | 6.20 | |||
Hradčovice | 6.24 | 6.24 | 2 | ||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.28 | 6.29 | |||
Vésky | 6.31 | 6.31 | |||
Kunovice | 6.35 | 6.36 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 6.38 | 6.39 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.43 | 6.45 | 2 | ||
Uherský Ostroh | 6.49 | 6.50 | 2 | ||
Veselí nad Moravou | 6.55 | 7.01 | 1 vpravo | ||
Bzenec | 7.10 | 7.11 | 4 | ||
Vracov | 7.14 | 7.15 | |||
Kyjov zastávka | 7.23 | 7.23 | |||
Kyjov | 7.26 | 7.28 | 4 | ||
Nemotice | 7.41 | 7.42 | 4 | ||
Nesovice | 7.50 | 7.50 | 2/4 | ||
Bučovice | 7.57 | 7.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 8.06 | 8.08 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci