Os 17562 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 19.01 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 19.05 | 19.05 | |||
Janovice nad Úhlavou | 19.09 | 19.09 | |||
Dubová Lhota | 19.12 | 19.12 | |||
Úborsko | 19.15 | 19.15 | |||
Pocinovice | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Loučim | 19.24 | 19.24 | |||
Dobříkov na Šumavě | 19.27 | 19.27 | |||
Chodská Lhota | 19.30 | 19.30 | |||
Kdyně | 19.35 | 19.36 | 3 | ||
Starec | 19.39 | 19.39 | |||
Kout na Šumavě | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Spáňov | 19.46 | 19.46 | |||
Domažlice | 19.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci