Os 17540 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 4.36 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 4.40 | 4.40 | |||
Janovice nad Úhlavou | 4.44 | 4.44 | |||
Dubová Lhota | 4.47 | 4.47 | |||
Úborsko | 4.50 | 4.50 | |||
Pocinovice | 4.54 | 4.55 | 2 | ||
Loučim | 4.59 | 4.59 | |||
Dobříkov na Šumavě | 5.02 | 5.02 | |||
Chodská Lhota | 5.05 | 5.05 | |||
Kdyně | 5.10 | 5.11 | 3 | ||
Starec | 5.14 | 5.14 | |||
Kout na Šumavě | 5.16 | 5.17 | 2 | ||
Spáňov | 5.21 | 5.21 | |||
Domažlice | 5.28 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci