Os 17521 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 19.33 | 2 | |||
Klatovy město | 19.37 | 19.37 | |||
Luby u Klatov | 19.40 | 19.40 | |||
Vrhaveč | 19.43 | 19.43 | |||
Neznašovy | 19.46 | 19.46 | |||
Běšiny | 19.50 | 19.50 | 2 | ||
Nemilkov | 19.56 | 19.59 | 2 | ||
Malonice | 20.04 | 20.04 | |||
Kolinec | 20.10 | 20.11 | 2 | ||
Mokrosuky | 20.15 | 20.15 | |||
Hrádek u Sušice | 20.18 | 20.19 | 2 | ||
Sušice | 20.24 | 20.26 | 2 | ||
Žichovice | 20.32 | 20.33 | 2 | ||
Velké Hydčice | 20.39 | 20.39 | 2 | ||
Horažďovice | 20.45 | 20.46 | 2 | ||
Horažďovice předměstí | 20.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci