..: Trasa vlaku Os 17156 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17156 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   21.06 
  Karlovy Vary  21.10 21.11 2
  Stará Role  21.15 21.16 3
  Nová Role  21.23 21.24 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  21.28 21.28 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  21.32 21.32 
  Nejdek  21.35 21.37 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  21.41  

Karlovy Vary dolní n.-Nejdek nejede 24., 31.XII.; Nejdek-Nejdek zastávka jede v , nejede 31.XII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster