..: Trasa vlaku Os 17138 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17138 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   16.14 
  Karlovy Vary  16.18 16.19 2
  Stará Role  16.23 16.23 3
  Nová Role  16.30 16.32 2
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  16.35 16.35 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  16.39 16.39 
  Nejdek  16.42 16.43 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  16.46 16.46 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  16.49 16.49 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  16.53  2

jede v ;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster