..: Trasa vlaku Os 17134 - JŘ 2021 :..
Vlak Os 17134 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   11.06 
  Karlovy Vary  11.10 11.17 2
  Stará Role  11.21 11.21 3
  Nová Role  11.28 11.29 3
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  11.33 11.33 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  11.37 11.37 
  Nejdek  11.40 11.41 1
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  11.44 11.44 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  11.46 11.46 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  11.50  2

Nejdek-Nové Hamry jede v ;
;


Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2021 platí od 13.12.2020 do 11.12.2021.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster